Máte zájem o prodej Vaší nemovitosti? Zde je postup, kterým si projdete.

  1. Na začátku je třeba zjistit Vaše potřeby v souvislosti s prodejem. K prodeji vždy existuje nějaký motiv, od kterého se odvíjí časový horizont a očekávaný finanční přínos prodeje a v tomto kontextu Vám ISG Reality pomůže nastavit cenu nemovitosti a stanovit záložní plán v případě, že se prodej protáhne. Podmínky prodeje s Vámi zahrneme do zprostředkovatelské smlouvy. Zprostředkovatelská smlouva díky spoustě špatných zkušeností s realitními kancelářemi není dokument, kterému veřejnost důvěřuje. V našich smlouvách nejsou žádně záludnosti a podpis pod nátlakem není naše záliba. Smlouvu s Vámi vždy projdeme celou, abyste nám mohli plně důvěřovat.
  2. Nemovitost je vždy potřeba připravit pro marketing. ISG Reality Vám obstará a také zaplatí profesionální fotky, videoprohlídku a náčrt půdorysu. Prezentaci Vaší nemovitosti odinzerujeme na nejnavštěvovanějším serveru a na zahraničních stránkách, čímž Vaši nemovitost nabídneme daleko širšímu trhu. Jako renomovaná společnost v oboru investic do nemovitostí pro zahraniční klientelu Vaší nemovitost nabídneme našim nejlepším klientům, kteří přes nás investovali už přes 150 mil. dollarů. Také lze poskytnout reklamní plachty a homestaging. Naše společnost také disponuje renovačním týmem, který v si poradí i s většími nedostatky.
  3. Během reklamy Vaší nemovitosti se začnou ozývat zájemci a náš zkušený tým je zde od toho, aby z nich vybral potenciální kupce. Nechceme ve Vaší nemovitosti pořádat exkurze. Je třeba se vždy ujistit, že pracujeme s opravdovým zájmem.
  4. Jak udělat prohlídku, aby zájemce skutečně zaujala? Na základě kvalifikace zájemce uděláme prohlídku tak, aby zanechala skvělý dojem. Naši pracovníci hovoří plynně anglicky a zajistí hladký průběh prezentace i v cizím jazyce.
  5. V momentě, kdy Vám nalezneme kupce, nemovitost zarezervujeme. Zároveň tím vznikne kupujícímu závazek si v dohodnuté lhůtě nemovitost koupit. Rezervační jistina je vždy součástí kupní ceny.
  6. Během rezervační lhůty dojde k přípravě právních dokumentace, odstranění právních vad a zajištění hypotéky. Právní servis je vždy v ceně. Pokud kupující využije hypotečního poradenství ISG Reality, nebude připraven o rezervační jistinu v případě, kdy odhad ceny nemovitosti bude natolik nízký, že nebude možné transakci financovat hypotečním úvěrem.
  7. Po uzavření transakce dojde k uvolňování peněz, vkladů na katastrální úřad, či doručení dohody družstvu apod.. Také dojde k předání nemovitosti kupci. ISG Reality Vám také pomůže vyřídit převod energií.
  8. Při prodeji nemovitosti vznikají určité povinnosti a ISG Reality je pomůže vyřídit. Vyhotovíme přiznání k dani z nemovitosti, dani z nabytí nemovitosti, či daňové přiznání.